Biz Kimiz

1999 yılından beri güçlü ve farkındalık yaratan projeler ile etkinlik ve proje yönetimi yapan ÖZGENCİL, müşterilerini yenilikçi akımlarla buluşturarak, onlara işbirliklerinin geliştirmeye yönelik geleceğe değer katan projeler sunmakta ve hayata geçirmektedir.

Dinamik ve yaratıcı ekibi ile başarılı planlamalar yaparak müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özgün çalışmalar sunmakta ve onlara güçlü içeriklerle projeler sunmaktadır.

Yaptığı projelerde sadece içerik üretmekle yetinmeyen ÖZGENCİL, yapılacak organizasyona davet edilecek doğru konuşmacıları bulmaktan organizasyonun tüm operasyonel faaliyetlerine kadar tüm süreçlerini yürütmektedir.

ÖZGENCİL, aynı zamanda Türkiye’nin akademik, bürokratik ve profesyonel hizmetleri dolayısıyla uzman, duayen kabul edilen kişilerden oluşan geniş danışma kurulu ile ülke ve dünya gündemi ile ilgili değerlendirmeler yaparak kendi özgün projelerini oluşturmuş ve hayata geçirmiştir. Bunlardan markalaşmış olan konferansı 'Forum İstanbul' olup, 'Forum İstanbul - Yarının Kurulması Hedef2023' konferans zinciri 2000 yılında şirket bünyesinde kurulan Forum İstanbul Enstitüsü ile hayata geçmiştir. Her sene bakanların, üst düzey yöneticilerin, akademisyen ve iş dünyasının yoğun katılımı ile ekonomi başta olmak üzere bir çok konuya değinen ve bunu kamu oyuyla paylaşan 'Forum İstanbul' Türkiye'nin en uzun soluklu konferans zincirlerindendir.