Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
Facebook Twitter

Konferans ve Organizasyon


Özgencil Yayıncılık Tanıtım Organizasyon A.Ş.; 1980’lerden beri “Finans Dünyası”, “Economic Dialogue Turkey”, “Liderler” gibi dergilerle ekonomi yayınlarında ilklere imza atan Creative Yayıncılık ve Tanıtım Ltd. Şirketinin ekonomi ve finans alanındaki birikimiyle, gelişmeleri geniş platformlarda tartışan konferanslar organize etmek üzere 1999 yılında kurulmuştur.

Türkiye’nin akademik, bürokratik ve profesyonel hizmetleri dolayısıyla uzman, duayen kabul edilen kişilerden oluşan geniş danışma kuruluyla ülke ve dünya gündemi ile ilgili değerlendirmeler çerçevesinde projelerimiz oluşturulmaktadır.

Organizasyonlarımız tamamen kendi projelerimiz çerçevesinde oluşturulduğu kadar, başka bir kuruluş ile işbirliği halinde olarak da birlikte yürütülebilmektedir. Bu alanda örnek olarak Türkiye’nin saygın kuruluşları arasında yer alan Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ile uzun yıllar yürüttüğümüz çalışmalar gösterilebilir.

Bütünüyle kendi projemiz olan ve “Yarının Kurulması - Hedef 2023” sloganıyla 2002 yılında başlayan Forum İstanbul konferansları Cumhuriyetin 100. yılı olan 2023’de Türkiye’yi sadece bulunduğu coğrafyada değil, dünyada önde gelen güçlü bir devlet yapmayı kendisine hedef olarak benimsemiş ve gerek misyonuyla gerek yarattığı etkiyle organizasyonlarımız arasında önemli bir marka olarak öne çıkmaktadır.

Yılların deneyimine sahip ekibimiz ile konferans projeleriniz ve diğer organizasyonlarınız emin ellerde olacaktır… 

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz konferansların listesi aşağıda yer almaktadır.


© 2012 Özgencil Yayıncılık Tanıtım Organizasyon A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.
İnönü Cad. Marmara Apt. No:45/1 34437 Gümüşsuyu-Taksim / İstanbul
+90 (212) 241 70 84 / 85
Konseptika