Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
Facebook Twitter

Prestij Kitapları


1987 yılından günümüze kadar, Türkiye’nin en köklü ve seçkin 24 kuruluşu ve toplam 52 adet PRESTİJ KİTABI projesi ile Türkçe ve İngilizce olmak üzere 100’e yakın eser yayınladık.

Kitaplarımızın listesine ulaşmak için
tıklayınız.           

NEDEN BİR PRESTİJ KİTABINIZ OLMALI?

İTİBAR YÖNETİMİ:

İtibarlı bir şirket için, şeffaflık, açıklık, hesap verebilirlik, katılımcılık, etkinlik gibi iyi yönetişim ilkelerine özen göstermek yetmiyor. Bu konuyla ilgili politikalarınızın olması ve bunların hayata geçirilmesi de gerekiyor.

Prestij Kitapları, yatırımcıların, iç ve dış müşterilerinin, çalışanlarının, tedarikçilerinin ve diğer iş ortaklarının gözünde şirketin itibarını pekiştiren bir iletişim aracıdır. Şirketler itibar kazandıkça, hedef kitleler ve sosyal paydaşlar nezdinde pozitif algı oluşur, marka değerleri ve dolayısıyla şirket değerleri yükselir.
İyi itibar, bir tehdit veya acil durumda, kısaca kriz karşısında, şirkete krizi kontrol altına alabilmesi için önemli bir zaman ve avantaj kazandırır. İtibar endeksinin üzerine kurulmuş kriz yönetimi çok büyük avantaj sağlar. İtibarı yüksek bir kurumun sözcüsü her zaman daha avantajlı konumdadır.

KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK:

Şirketlerin bilgi ve diğer kaynaklarını toplumsal sorunların çözümü için gönüllü olarak harekete geçirmeleri de toplum nezdinde itibar kazanmalarına yardımcı olur.

Kazanırken, topluma da kazandırdığını gösterebilen, sosyal paydaşlarını “sorumlu” bakış açısının “samimi bir duruş” olduğu konusunda ikna edebilen kurumlar elbette ki rekabette ayrışıyor ve itibarlarına kalıcı bir katkı sağlıyor.

Çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler, ortaklar, yatırımcılar şeklinde uzayıp giden paydaş çevrede, “ kalplere ulaşan sihirli dokunuşu yakalayan markalar ” sadık müşteri, güvenen iş ortağı, inanan çalışanla rekabette farkı yakalıyor.

PRESTİJ KİTABI ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

1* KURUMSAL PRESTİJ KİTAPLARI
Sahip olduğumuz kültürel ve tarihi birikimi geçmişten günümüze ve zenginleştirerek geleceğe aktararak evrenselliği ulaşmak için hazırlanır.

2* KURUMSAL KİMLİK KİTAPLARI
Uzun soluklu, güvenli ve güvenilir bir kurumsal tarih ve kültürü gelecek nesillere taşımak maksadıyla hazırlanır. Çalışanına “ BİRLİKTE YAPTIK ” duygusunu vererek, kurumsal kültürü pekiştirmek için hazırlanır.( Yıl dönümü Kitapları )

3* KURUMSAL KUTLAMA KİTAPLARI
Borsaya açılış, uzun bir süreç sonunda açılan bir fabrika, uluslararası bir ödül gibi şirket hayatının dönüm noktasında hazırlanır.

4* ÖZEL YILLAR
UNESCO, AVRUPA BİRLİĞİ v.b. tarafından ilan edilen özel yıllara uygun içerikte kitap hazırlanır. ( Mevlana Yılı, İstanbul Avrupa Başkenti Yılı, Evliya Çelebi… v.b.)

5* SOSYAL SORUMLULUK PROJENİZE KATKIDA BULUNANLARA HEDİYE veya
SOSYAL SORUMLULUK PROJENİZE KATKI TOPLAMAK İÇİN KİTAP SATIŞI

Sürdürülebilirlik, Kız Çocuklarına Eğitim Fırsatı, Doğayı Koruma… gibi projeler.

6* FAALİYET RAPORLARI
Yeni yatırımcılara ve potansiyel ortaklara şirketin başarılarını, etkinlik alanlarını ve mali durumunu anlatabilmek, taahhütlerini yerine getirdiğini ispatlamak için hazırlanır.

KİMLERE HEDİYE EDİLİR?

Çalışanlar
İş Ortakları
Müşteriler
Tedarikçiler
Yatırımcılar
Düzenleyici ve Denetleyici Kurum ve Kuruluşlar
Yasama Organları
STK’lar
Medya Yöneticileri ve Köşe yazarları
Toplumsal fikir önderleri
Üniversiteler

Küresel paydaşlara da sunabilmek adına kitaplar,istenilen miktarda İNGİLİZCE ve diğer dillerde hazırlanmaktadır.

MALİYETİ NEDİR?

Her proje farklıdır. Maliyetler proje içerik ve görsel telifi, seçilen malzeme, sayfa sayısı, ve diğer parametrelere göre değişeceğinden net bir fiyat vermek imkansızdır.

Karşılıklı görüşerek fiyat konusunu detaylandırabiliriz.

Dijital dünyaya karşın, biz hala sayfa çevirmenin sesinin, mürekkebin kokusunun, gerçek fotoğrafa dokunmanın ayrı bir değeri olduğuna inananlardanız.

 


                                  

                      


© 2012 Özgencil Yayıncılık Tanıtım Organizasyon A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.
İnönü Cad. Marmara Apt. No:45/1 34437 Gümüşsuyu-Taksim / İstanbul
+90 (212) 241 70 84 / 85
Konseptika