Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
Facebook Twitter

Hakkımızda



Özgencil Yayıncılık Tanıtım Organizasyon A.Ş.; 1980’lerden beri “Finans Dünyası”, “Economic Dialogue Turkey”, “Liderler” gibi dergilerle ekonomi yayınlarında ilklere imza atan Creative Yayıncılık ve Tanıtım Ltd. Şirketinin ekonomi ve finans alanındaki birikimiyle, gelişmeleri geniş platformlarda tartışan konferanslar organize etmek üzere 1999 yılında kurulmuştur. 

Zaman içerisinde yayıncılık alanındaki çalışmaları da kendi bünyesine katmıştır.
  
Türkiye’nin akademik, bürokratik ve profesyonel hizmetleri dolayısıyla uzman, duayen kabul edilen kişilerden oluşan geniş danışma kuruluyla ülke ve dünya gündemi ile ilgili değerlendirmeler çerçevesinde projelerimiz oluşturulmaktadır. 

Organizasyonlarımız tamamen kendi projelerimiz çerçevesinde oluşturulduğu kadar, başka bir kuruluş ile işbirliği halinde olarak da birlikte yürütülebilmektedir. Bu alanda örnek olarak Türkiye’nin saygın kuruluşları arasında yer alan Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ile uzun yıllar yürüttüğümüz çalışmalar gösterilebilir. 

“Yarının Kurulması - Hedef 2023” sloganıyla 2002 yılında başlayan Forum İstanbul konferansları Cumhuriyetin 100. yılı olan 2023’de Türkiye’yi sadece bulunduğu coğrafyada değil, dünyada önde gelen güçlü bir devlet yapmayı kendisine hedef olarak benimsemiş ve gerek misyonuyla gerek yarattığı etkiyle organizasyonlarımız arasında önemli bir marka olarak öne çıkmaktadır. 

Türkiye’nin ekonomik ve diğer alanlardaki hedekflerini Dünya kamuoyu ile paylaşan Economic Dialogue Turkey dergisi 1983 yılından beri yayınlanmakta olup, başta IMF ve Dünya Bankası Yıllık Genel Kurulları olmak üzere Türkiye’nin uluslararası katılımının söz konusu olduğu toplantılarda dağıtılmak üzere yılda en az bir kere yayınlanmaktadır.  

1983’te tek aylık yayın olarak çıkan “Ekonomide Diyalog” dergisi 1990’da evrilerek yerini para, banka, sigorta ve borsa ana konularından oluşan, daha özel bir alana hitap eden “Finans Dünyası”na bırakmıştır. Finans Dünyası, Türk ekonomisindeki gelişmeleri inceler, tartışır ve yarını masaya yatırır. 

Dergiciliğin dışında Kültür / Prestij Kitapları yayınlamakta olan kurumumuz bu alanda yaklaşık 100 eser hazırlayarak Türk kültür mirasımıza önemli katkılar yapmış ve yayınlanacak olan diğer kitaplarla da yapmaya devam etmektedir. 

Kurumsal dergiler veya raporları da yayına hazırlayan şirketimiz gerek yayıncılık gerekse organizasyon hizmetleri dalında çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir… 


© 2012 Özgencil Yayıncılık Tanıtım Organizasyon A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.
İnönü Cad. Marmara Apt. No:45/1 34437 Gümüşsuyu-Taksim / İstanbul
+90 (212) 241 70 84 / 85
Konseptika